haberler

DOKKAF'24 Kapsamında Şinik-Akçaabat Organize Bölgesi (OSB) Ziyaret Edildi

T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinesinde, Üniversitemiz ev sahipliğinde ve Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi yürütücülüğünde 8-9 Ocak 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Doğu Karadeniz Kariyer Fuarı 2024 (DOKKAF’24) için gerekli çalışmaların yürütülmesi noktasında Şinik-Akçaabat OSB (Organize Sanayi Bölgesi) ziyaret edildi.

Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Hülya KALAYCIOĞLU ve Şube Müdürü Halit BAKIR, kamu sektörü ile özel sektörden çeşitli kurum ve firmaların bir araya geleceği, öğrenciler ve mezunlara kariyerlerini geliştirme noktasında önemli katkılar sağlayacak olan fuara ilişkin çeşitli bilgilendirmeler yapmak amacıyla Şinik-Akçaabat OSB Müdürü İsmail TATLICI’yı ziyaret ederek fuar hakkında istişarede bulundu.

Ziyarette, Şinik-Akçaabat OSB’nin fuara verebileceği destek konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Şinik-Akçaabat OSB (Organize Sanayi Bölgesi) Müdürü İsmail TATLICI, etkinliğin tüm şehri ilgilendirdiğini, her zaman Üniversitemizin yanında olduklarını ve Şinik-Akçaabat Organize Sanayi Bölgesi olarak her türlü desteği vermeye hazır bulunduklarını ifade etti.


30 Kasım 2023