BÖLÜM
ÖĞRENCİ
ARAŞTIRMA
#BİZKazanacağız Etkinliği
Biyoloji bölümü 4. Sınıf öğrencilerinden Elanur ARI, Enes KURBAN ve Mustafa ÇAYIR’dan oluşan grup BIY4039 Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamımda #BİZKazanacağız etkinliği adı altında K.T.Ü Farabi Hastanesinde Lösemi tedavisi gören çocuklara kukla gösterisi yaparak eğlenceli saatler geçirdi.
02 Ocak 2024
25 Haziran 2024 Salı günü gerçekleştirilen mezuniyet töreninde Biyoloji Bölümü Öğrencilerimiz Mezuniyet belgelerini alarak mesleğe ilk adımlarını attılar!
25 Haziran 2024
Fakültemiz Biyoloji ve Kimya Bölümleri Türkiye Yeterlilikler Çerçevesi'ne (TYÇ) Dâhil Edildi.
17 Haziran 2024
3. Sınıf Öğrencilerimizle Final Haftası öncesi moral ve motivasyon pikniği düzenledik
29 Mayıs 2024
Çift Ana Dal ve Yan Dal Eğitimi, Erasmus ve Staj hareketliliği hususunda öğrencilerimiz bilgilendirildi.
27 Mayıs 2024
Bölümümüz araştırma görevlilerinden Rabia Arpa, Sema Sarıkurt, Merve Ayşe Doğancı ve Selda Durmuşoğlu' nun rehberliğinde araştırma laboratuvarları ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi payla
06 Mayıs 2024
Bölüm Başkanlığımızın gerçekleştirdiği sunumla Bölümümüzün son iki yıllık akademik faaliyetleri bildirildi.
01 Mart 2024
TÜBİTAK 1001 Proje Desteği
02 Ocak 2024
Biyoloji bölümü 4. Sınıf öğrencilerinden Ezgi YİLMAZ, Sude Nur YILMAZ, Sıla Deniz ÖZBALIKÇI, Sinem ALIŞ, Nazan AK'tan oluşan grup BIY4039 Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında
28 Aralık 2023
Son sınıf öğrencilerimizin Ortahisar Mimar Sinan Ortaokulunda düzenlediği Biyoloji Bilim Şenliğine öğrencilerin ilgisi yoğun oldu.
17 Aralık 2023
TÜBİTAK TEYDEB 1501 Projesi Ticarileşme
01 Aralık 2023
Biyoloji Bölümü 4. Sınıf öğrencilerimiz Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında Uluslar arası öğrenci günü etkinliği düzenledi.
20 Kasım 2023
Güney Kore Bilim ve Teknoloji Enstitüsünde (KIST) yüksek lisans veya doktora eğitimi almak isteyen öğrencilere bir hazırlık niteliğinde olan KIST Staj Programı başvuruya açıldı.
13 Ekim 2023