ÖĞRENCİ
Depremzede Aileler ve Çocuklarına Yönelik Ağız, Diş Sağlığı/Bakımı Konu Başlıklarında Bilgilendirme ve Uygulamalı Eğitim
6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen büyük afetten etkilenip Üniversitemiz ev sahipliğinde otel ve misafirhanelerinde konuk edilen depremzede aileler ve çocuklarına yönelik Fakültemiz Klinik Bilimler Bölümü Pedodonti Anabilim Dalı Başkanlığı’nda görevli Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk GÜDÜK, Arş. Gör. Dt. Hilal ŞENOCAK, Arş Gör. Dt. Hüsna Selin TAKAOĞLU ve Arş. Gör. Dt. Münevver Çağla ASLAN, Fakülte Sekreteri İsrafil BİLİCİ, Bilgisayar İşletmeni Zekeriya ERCİN, Sürekli İşçi Gülcan EKŞİ ve Sürekli İşçi Şeyma KARAKAŞ TEK ile tarafından hazırlıkları yapılan ağız, diş sağlığı/bakımı konu başlıklarında bilgilendirme ve uygulamalı eğitim düzenlenmiş olup eğitim sonrasında çocuklara hediyeler takdim edilmiştir. Düzenlenen gecede değerli ev sahipliği ve organizasyon için KTÜ Turizm Eğitim ve Uygulama Merkezi İktisadi İşletmesi Müdürü Öğr. Gör. Yakup HEYAL ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederiz.
23 Şubat 2023
Fakültemizde ilaç yönetim süreci ve ilaç transferinde görevli personellere yönelik ??İlaçların Güvenli Transferi ve Tehlikeli İlaç Kırılmalarına Müdahale?? konulu eğitim verilmiştir.
11 Temmuz 2024
Endodonti Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Davut ÇELİK tarafından Dönem V öğrencilerine yönelik "Ni-Ti Eğe Sistemleri" konulu eğitim düzenlenmiştir.
04 Temmuz 2024
Dr. Bader BORGAN"ın sunumuyla "Ormco ile Damon Ultima Braket Sistemi" başlıklı bilgilendirme toplantısı düzenlenmiştir.
07 Haziran 2024
Fakültemiz akademik ve idari personeline Dr. Öğr. Üyesi Doğan GÜRDAL tarafından iletişim eğitimi verilmiştir.
31 Mayıs 2024
Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi çalışanlarına yönelik "Diş ve Mukozanın Sık Görülen Patolojilerinin Ayrıca Tanısı" başlıklı sunum yapılmıştır.
24 Mayıs 2024
8. KTÜ ve Meslek Tanıtım Fuarı"nda Fakültemizin temsili sağlandı.
23 Mayıs 2024
.Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi mesleki tanıtım ve tercih rehberliği çalışmaları kapsamında Diş Hekimliği Fakültemize yapılan ziyaret ve tanıtımlar
23 Mayıs 2024
TRT Trabzon Radyosunda Hayatın İçinden programında Prof. Dr. Saadettin KAYIPMAZ "Ağız Sağlığı ve Sistemik Hastalıklar İlişkisi" hakkında bilgiler verdi
15 Mayıs 2024
Gerçekleşen ziyaret toplantısı ve yapılan bina gezilerinde eğitim ve sağlık faaliyetleri hakkında misafir heyete bilgilendirme yapılmıştır.
15 Mayıs 2024
Tüm hemşirelerimizin 12 Mayıs Hemşireler Günü kutlu olsun.
13 Mayıs 2024
Bir gün değil her gün, ANNEler günü kutlu olsun.
13 Mayıs 2024
Fakültemiz Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Anabilim Dalı Başkanı Pof. Dr. Saadettin KAYIPMAZ tarafından "Hekimlik Sürecinde Hasta-Hekim İlişkisi" başlıklı sunum yapıldı
10 Mayıs 2024
Trabzon Bölge Müdürlüğü program yapımcılarından Yiğit YAVUZ tarafından "Diksiyon ve Telaffuzun İletişimde Önemi" başlıklı sunum yapılmıştır.
10 Mayıs 2024
Trabzon Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi çalışanlarına yönelik "Dentin Hassasiyeti, Teşhis ve Tedavisi" başlıklı sunum yapılmıştır.
09 Mayıs 2024