BÖLÜM
ÖĞRENCİ
İLETİŞİM
23. Ulusal Deniz Kızı Kongresi
Karadeniz Teknik Üniversitesi Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği olarak 23.Ulusal Deniz Kızı Kongresine katılım sağlayarak denizcilik sektöründen önde gelen isimler ve Türkiye’nin dört bir yanından katılım sağlayan denizci öğrencilerle tanışma fırsatı yakaladığımız etkinliğin gerçekleşmesinde başta @denizciogrder olmak üzere sektörün önde gelen isimlerine ve katılımları dolayısıyla öğrencilere teşekkür ederiz.
30 Mayıs 2024
Bölümümüz öğretim elemanlarının ve beraberinde 25 1. Sınıf öğrencimizin katılımı ile 30.05.2024 tarihinde, Trabzon Limanında bulunan MED Mersin konteyner gemisine teknik gezi düzenlendi.
24 Haziran 2024
24 Mayıs 2024 tarihinde, üniversitemiz Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği öğrencileri ve Arş. Gör. Abdülkadir COŞKUN, Başaran Gemi Tersanesi'nde teknik geziye katıldılar.
29 Mayıs 2024
Fakültemiz Dekanı, Dekan Yardımcısı ve Bölüm Başkanları; Trabzon Büyükşehir Bld. Bşk. Av. Metin Genç'i ziyaret ettiler.
30 Mayıs 2024
Makine Mühendisliği Bölümü öğrencilerinden Hacer CEYLAN, Nurullah CANBOLAT ve Talha GÜNAÇTI? nın hazırlamış olduğu proje önerisi TÜBİTAK 2209-A desteği almıştır.
25 Nisan 2024