duyurular

25

Nisan

Kariyerine Dair Her Şey Tek Platformda

İşletme Bölümü

KARİYERİNE DAİR HER ŞEY TEK PLATFORMDA

e-İnsan (https://einsan.gov.tr/), Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından geliştirilen Ulusal Staj Programı, Kariyer Kapısı, Uzaktan Eğitim Kapısı, Yetenek Kapısı, YTNK TV, ÜNİ-VERİ ve DABİS gibi eğitim ve iş hayatına dair üretilen kariyer hizmetlerinin fırsat eşitliği temelinde sunulduğu dijital hizmet noktasıdır.

e-insan nedir?

Odağına insanı yerleştiren ve bütünleşik bir platform olan e-insan, kamu ve özel sektör çalışanlarımızın, özellikle de gençlerimizin, eğitim dönemlerinden başlayarak emekliliklerine kadar profesyonel gelişimlerini de içeren tüm kariyer hizmetlerinin fırsat eşitliği temelinde tek bir yerden sunulduğu dijital hizmet noktasıdır.

e-insan hangi amaçla kullanılabilir?

e-insan ile, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından geliştirilen Kariyer Kapısı, Ulusal Staj Programı, Uzaktan Eğitim Kapısı, Yetenek Kapısı, YTNK TV, ÜNİ-VERİ, Danışman Bilgi Sistemi gibi araçların yanında, kamuda iş hayatına dair üretilen hizmetlere tek bir noktadan ulaşılabilmektedir.

Platform üzerinden tek bir kullanıcıyla kamu ve özel sektördeki iş ve staj imkânlarına, mesleki ve kariyer gelişime katkı sağlayacak zengin eğitim içeriklerine, Bölgesel Kariyer Fuarları başta olmak üzere tüm kariyer etkinliklerine, canlı yayın kayıtlarına, üniversite kariyer merkezlerinin sunduğu kariyer hizmetlerine erişilebilmektedir.

e-insandan kimler faydalanabilir?

Öğrenciler, mezunlar, iş arayanlar, kamu ile özel sektör çalışanları başta olmak üzere tüm T.C. vatandaşları, mavi kart sahibi vatandaşlarımız, yabancı uyruklu kişiler yetkileri ve ilgi alanları kapsamında e-insan platformu ve içeriklerinden ücretsiz bir şekilde faydalanabilir.


https://einsan.gov.tr/