duyurular

21

Mayıs

Trabzon İŞKUR'dan Sanal İstihdam Fuarı (23 - 24 Mayıs 2024)

İşletme Bölümü

Resim önizleme

Trabzon İŞKUR’dan Sanal İstihdam Fuarı

Trabzon Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 23 - 24 Mayıs 2024 tarihleri arasında Sanal İstihdam Fuarı düzenleyecek. İş arayanlar ile işverenlerin çevrimiçi ortamda bir araya getirileceği Sanal İstihdam Fuarı iki gün boyunca saat 10:00 – 17:00 arasında gerçekleştirilecektir.
Türkiye genelinde herkesin erişimine açık olacak fuara istihdam oluşturma potansiyeli yüksek olan sektörlerde faaliyet gösteren firmalar katılım sağlayacaktır.
İş arayan ve işverenlere zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan Sanal İstihdam Fuarı'nda iş arayan vatandaşlar, https://lnkd.in/dVtQV9c adresi üzerinden firmalar hakkında bilgi alabilecek ve firma yetkilileri ile güvenli bir şekilde görüşme gerçekleştirebilecektir.
Trabzon ilinde faaliyet gösteren 20 firmanın katılacağı fuara iş arayan tüm vatandaşlarımız belirtilen tarihlerde ücretsiz olarak interaktif katılım sağlayabilecek, firma yetkilileri ile görüşerek özgeçmiş ulaştırabilecek, kendilerine en uygun iş ilanlarına ulaşarak başvuru yapabilecek ve planlanan çevrimiçi seminerlere katılım sağlayabilecektir.
TRABZON ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ