KARİYER REHBERİ
FAALİYETLER
IEEE KTÜ Öğrenci Kolu 12. Kariyer Gelişim Günleri etkinliği gerçekleştirilmiştir.
Karadeniz Teknik Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi ile IEEE KTÜ Öğrenci Kolu’nun düzenlediği “Karadeniz Bölgesi’nin En Büyük Öğrenci Etkinliği” olan 12. Kariyer Gelişim Günleri (KGG), 22-23 Mart tarihlerinde Prof. Dr. Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi’nde toplam 586 öğrencimizin katılımıyla gerçekleştirildi.
12. Kariyer Gelişim Günleri açılış konuşmasında Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektör Yrd. Prof. Dr. Halil İbrahim OKUMUŞ, KGG hakkında bilgilendirme yaparak üst düzey yöneticiler ile öğrencileri buluşturmayı ve öğrencilerin edindikleri kazanımlarla kariyerlerine yön vermelerine yardımcı olmayı hedeflediklerinden bahsetti. 22-23 Mart tarihlerinde gerçekleşen etkinliğimizde, Mondelez International Kategori Planlama & Aktivasyon ve Satış Operasyonları Lideri Murat KAYA, LevelUp CEO’su Onur YILMAZ, Renault Group Veri ve Dijital Dönüşüm Departman Müdürü Mahmut ŞENALTUN, PayTR CEO’su Tarık TOMBUL, Anadolu Efes Geleneksel Kanal Bölge Müdürü Baran BALKAŞ, Türkiye Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Birliği (TÖDEB) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ufuk BİLGETEKİN, LC Waikiki İşe Alım Uzmanları Gülcan GENÇ, Yavuz YAVUZER ve İşe Alım Uzman Yrd. Aycan ALCAN, Vakıfbank Doğu Anadolu Bölge Müdürü Engin ÖZCAN ve Doğu Anadolu Bölge Krediler Müdürü Sabit KURTULUŞ , TEOL Dil Okulları & Yurtdışı Eğitim Trabzon Şubeler Müdürü Bünyamin DÜLGER ve Türk Telekom Teknik Operasyonlar Bölge Müdür Yrd. Metin UZUN sunumlarını gerçekleştirdiler. Her sunumun sonunda sunum yapan katılımcılarımıza plaket ve içerisinde Trabzon’u temsil eden hediye takdim edildi. Etkinliklere katılan öğrenciler için çekiliş gerçekleştirildi. Çekiliş sonucunda 35 öğrencimize hediyelerinin verilmesiyle 12. Kariyer Gelişim Günleri etkinliğimiz sona erdi.
31 Mart 2022
Trabzon Teknoloji Derneği'nin 15 Temmuz 2024 tarihindeki pikniğinde üyeler sosyalleşip gelecek etkinlikleri tartışmış ve Prof. Dr. Hülya KALAYCIOĞLU' na plaket sunulmuştur.
16 Temmuz 2024
Merkez Müdür Yardımcımız Öğr. Gör. Dr. Zafer YAVUZ tarafından verilen Üretkenlik için Bulut Ortamında Excel Eğitimi çevrimiçi olarak Tamamlandı
11 Temmuz 2024
24-26 Haziran 2024 tarihlerinde düzenlenen kariyer konferansına Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezimiz adına Merkez Müdür Yardımcımız Öğr. Gör. Dr. Zafer YAVUZ katılım sağladı.
06 Temmuz 2024
LÖSEV Fayda Projesi sorumluları, Kariyer Merkezini ziyaret ederek, Merkez Müdürü Prof. Dr. Hülya KALAYCIOĞLU ile olası iş birliği ve destek programlarını görüştü.
03 Haziran 2024
KTÜ Kariyer Merkezi öncülüğünde, 15 Mayıs 2024 tarihinde İŞKUR, Trabzon Şubesi'nin desteğiyle ?İş Kulübü Atölyr Çalışması? isimli eğitim etkinliği gerçekleştirildi.
17 Mayıs 2024
KTÜ'de Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi koordinatörlüğünde düzenlenen "Gençlerin Gözünden Kariyer 4.0" Projesi'nin Karadeniz Bölge Çalıştayı, Rektörlük ziyareti ile başlamıştır.
17 Mayıs 2024
14-15 Mayıs Akçaabat Şehit Gökhan Uzun İmam Hatip Ortaokulu'nda "4006/A TÜBİTAK BİLİM FUARI" düzenlendi.
16 Mayıs 2024
KTÜ'de Öğrencilere Yönelik 'CV Hazırlama Teknikleri' Eğitimi Verildi
14 Mayıs 2024
KTÜ Kariyer Merkezi Yönetim Kurulu üniversite adayı öğrencilere rehberlik etmek ve üniversitenin algısını güçlendirmek amacıyla Kanuni Anadolu Lisesi'ndeki öğrenciler ile buluştu.
03 Mayıs 2024
Kariyer Merkezi Temsilcileri, üniversite adayı öğrencilere rehberlik etmek ve üniversitenin algısını güçlendirmek amacıyla Vakfıkebir Fen Lisesi'nde bir etkinlik düzenledi
26 Nisan 2024
KTÜ LÖSEV Fayda Kulübü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda düzenledikleri etkinlikte çocuklara geleneksel oyunlar ve çeşitli etkinlikler sunarak, fidan hediye ettiler.
25 Nisan 2024
Kariyer Planlama Erken Yaşta Başlar
24 Nisan 2024