etkinlikler

11

Ekim

25

Ekim

Clinical Key

Kurumsal Aboneliğimiz kapsamında, Elsevier ClinicalKey ve UpToDate online TIP kaynaklarına evlerinizden ve mobil uygulamalardan erişim ve içerikte aradığınız bilgilere hızlı ve kolayca nasıl erişebileceğiniz konusunda online kullanıcı eğitimlerimize davetlisiniz!

 

Eğitimlere Kayıt İçin:

 

11 Ekim Çarşamba  

Saat: 12:30   

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZwocuuuqz4pG9NcqrXzeu2RZwBo47xyo4ql

 

18 Ekim Çarşamba  

Saat:12:30    

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUocu-oqjoiHdXWgMuLewb8F--5ZE4j1W_r

 

25 Ekim Çarşamba   

Saat: 12:30    

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZcvdeCtrj4oGdP-qGcyffKiGqi58t1shiVn

 

UpToDate veri tabanı, 25 Uzmanlık alanında,7400’den fazla uzman doktor tarafından hazırlanan 12.400’den fazla konu içeriğine erişim sunmakta olan kanıta dayali bir klinik karar destek sistemidir. UpToDate; sürekli güncellenen, kanıta dayalı klinik bilgilerle donatılmış ve kullanımı kolay arayüzü ile dünyanın en çok kullanılan klinik bilgi kaynakları arasında yer almaktadır. Doktorlar tarafından hastalık teşhisinde bulunulması, tedavi planı hazırlanmasi ve klinik bilgilerin hızlı ve etkin şekilde paylaşılmasına olanak verecek şekilde tasarlanmıştır.

Elsevier - ''ClinicalKey'' veritabanı; doktorların sorularına  hızlı yanıt veren ve akıllı bir arama seçeneği sunan oldukça kapsamlı bir veri tabanıdır. Elsevier'e ait Clinical Key veritabanı içinde 35 tıbbi uzmanlık alanı yer almaktadır. Doody Core Titles E-Kitap listesi içinde yer alan Elsevier kitaplarının %95’inden fazlası ClinicalKey kapsamı içinde bulunmaktadır.

Çevrimiçi
12:30