hizmetlerimiz

Eğitim

 

Eğitim Faaliyetleri kapsamında Birimimizde yürütülen kurslar ve eğitimlerin yanı sıra medikal ve diş hekimliğine yönelik sağlık profesyonellerinin öğrencilere pratik kazandırmaya yönelik kullanacakları çeşitli eğitim modüllerinin tasarım ve üretimleri konusunda da çalışılmaktadır. 

Birimimizde yürütülen bir diğer çalışma alanı ise sayısal modellemedir. Sayısal modelleme çalışmalarında ilk adım tasarımdır. Tasarımın 3 boyutlu çizilmesinden sonra gerekli optimizasyonların yapılabilmesi için sayısal modelleme yöntemi kullanılır. Bu yöntem sayesinde üretim ve test aşamalarının önemli bir bölümü geçilebilmektedir. Böylelikle hem malzeme hem de zaman tasarrufu sağlanmaktadır. 

 

 

Medikal ve Dental

 

Birimimizde medikal alanda yürütülen çalışmalara çeşitli destekler verilmektedir. Bu desteklerin başlıcaları cerrahi medikal cihazların tasarımı ve yardımcı ekipmanlarıdır.

Dental alanda yürütülenn çalışmlara ölçüm, analiz, modelleme gibi verileen desteklerin yanı sıra diş hekimliği öğrencilerinin faydalanmalarına yönelik çeşitli klinik uygulamalarına yönelik eğitim modelleri ile destek verilmketedir. 

 

Endüstri

 

 

Analiz

 

Birimimiz bünyesinde yeni kurulan biyomekanik test laboratuvarında çeşitli test hizmetleri sunulmaktadır. Çekme testi, basma testi, eğme testi, yorulma testi ve iklimlendirme çalışmaları yürütülebilmektedir. Analiz ve diğer üretim işlemleri için hizmet bedellerini inceleyebilirsiniz.