BÖLÜM
ÖĞRENCİ
ARAŞTIRMA
Mühendislik Tasarım Projesi Sunumları 2019-2020
Orman Endüstri Mühendisliği, Peyzaj Mimarlığı ve İç Mimarlık Bölümü öğrencilerinin farklı gruplar adına ortak çalıştıkları Mühendislik Tasarım Projesi Sunumları, Dekanımız Sayın Prof. Dr. Gürsel ÇOLAKOĞLU ve Dekan Yardımcımız Sayın Doç. Dr. Cenk DEMİRKIR, Bölüm Başkanımız Sayın Prof. Dr. Semra ÇOLAK ve diğer öğretim üyelerimiz ile üniversitemizin bu üç bölümünden gelen öğrencilerimizin katılımlarıyla, 10.01.2020 tarihinde bölümümüzde başarıyla geçekleştirilmiştir. Disiplinler arası yapılan etkili ve verimli proje çalışmalarına katkı sağlayan tüm öğrencilerimize ve öğretim üyelerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
ETKİNLİKTEN GÖRÜNTÜLER
16 Ocak 2020
OEM 49. Dönem Mezunları
28 Haziran 2024
4. Sınıf öğrencilerimiz tarafından hazırlanan Alan Tasarım Projeleri, öğretim üyeleri ve öğrencilerin yoğun katılımıyla sergilendi.
15 Haziran 2024
Prof. Dr. Esat GÜMÜŞKAYA'nın TÜBİTAK 1505 Üniversite Sanayi İş Birliği Destek Programına Yönelik Uygulamalı Proje Önerisi Hazırlama Eğitimi TÜBİTAK tarafından desteklenmeye hak kazanmıştır.
06 Haziran 2024
Doç. Dr. Aydın DEMİR'in "Yeni Nesil Ahşap Yapılar ve Tasarım" başlıklı projesi TÜBİTAK tarafından desteklenmeye hak kazanmıştır.
29 Mayıs 2024
OEM Seminer Serisi kapsamında misafirimiz olan Sayın Öğr. Gör. Dr. Ulaş Kutsi ÇEZİK öğrencilerimize Uluslararası Protokollerle ilgili bir bilgilendirme semineri vermiştir.
06 Haziran 2024
OEM Seminer Serisi kapsamında misafirimiz olan Sayın Emre SAYER öğrencilerimize "Kitaplarla Yapay Zeka ve Geleceğe Bakış" konulu bir seminer vermiştir.
29 Mayıs 2024
Üniversitemizde Bilim, Kültür, Sanat Haftası (BKS?24) kapsamında gerçekleştirilen 8. KTÜ ve Meslek Tanıtım Fuarı'nda bölümümüz temsil edilmiştir.
24 Mayıs 2024
Derslerimiz kapsamında 22.05.2024 tarihinde Çamsan Ordu Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile Aydın Kontrplak firmalarına öğrencilerimiz ile birlikte saha ziyareti gerçekleştirilmiştir.
23 Mayıs 2024
Staj Komisyonu tarafından bölümümüz öğrencilerine staj yönergesi ve başvurular hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
13 Mayıs 2024
OEM Seminer Serisi kapsamında misafirimiz olan SCENGINEERING firma kurucusu Sayın İbrahim SANLI öğrencilerimize "KTÜ'den Başarı Hikayeleri" konulu bir seminer vermiştir.
13 Mayıs 2024
OEM Seminer Serisi kapsamında misafirimiz olan Koyuncuoğlu Şirketler Grubunun değerli yetkilileri öğrencilerimize "Dünyada ve Ülkemizde Ahşap Sektörü" konulu bir seminer vermiştir.
08 Mayıs 2024
Yonga Levha Endüstrisi dersi kapsamında 02.05.2024 tarihinde Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmasına öğrencilerimiz ile birlikte saha ziyareti gerçekleştirilmiştir.
08 Mayıs 2024
Teknik gezi kapsamında Kayseri, Adana ve Mersin illerimizde Orman Ürünleri Sanayisi kolunda üretim faaliyet gösteren üretim tesislerine ziyaretler gerçekleştirilmiştir.
07 Mayıs 2024
Bölümümüz tarafından her yıl düzenlenen iftar programı, öğretim üyelerimizin, idari personelimizin ve kıymetli ailelerinin geniş katılımlarıyla gerçekleştirildi.
19 Mart 2024