ARAŞTIRMA
Bölümümüzün iki üyesi doktoralarını başarı ile tamamladı.
KTÜ, Psikoloji Bölümü olarak Mersin Üniversitesinde Gelişim Psikolojisi alanında doktorasını tamamlayan Dr. Güleycan AKGÖZ AKTAŞ ve Birleşik Krallık'ta Bristol Üniversitesi, Deneysel Psikoloji doktora programını tamamlayan Dr. Yeliz VURAL hocamızı tebrik ederiz. KTÜ, Psikoloji Bölümü olarak başarıları ile gururlanmakta kendilerinin bu sevinçlerine ortak olmaktan mutluluk duymaktayız.
25 Eylül 2023
Arş. Gör. Burak Akdeniz tarafından, The 27th Biennial Meeting of the International Society for the Study of Behavioural Development (ISSBD) etkinliğinde sunumlar gerçekleştirildi.
26 Haziran 2024
"Çalışanların İş Yerindeki Psikolojik İyi Oluşu" semineri gerçekleştirildi.
30 Mayıs 2024
KTÜ, Edebiyat Fakültesi, Psikoloji Bölümü 2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı Güz yarıyılından itibaren öğrenci almaya başlayacaktır.
08 Mayıs 2024
Anlatı Atölyeleri: "Birbirimizin anlatıları ile birlikte oluşmak"
06 Mayıs 2024