BÖLÜM
ÖĞRENCİ
Arş. Gör. Kübra CANLI Ghent Üniversitesi Deneyim Aktarım Sunumu
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Araştırma Görevlilerimizden Kübra Canlı’nın Ghent Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Departmanı’nda Erasmus Plus Öğrenim Hareketliliği Programı kapsamında bir yıl süreli gerçekleştirdiği görevlendirmede edindiği akademik ve klinik deneyimlerini aktarmak üzere 6 Eylül Salı günü saat 10.00’da çevrimiçi bir toplantı düzenlenecektir.
31 Ağustos 2022
Dr. Öğr. Üyesi Murat Emirzeoğlu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği tarafından düzenlenen değerlendirici eğitimine katıldı.
24 Temmuz 2024
Dr. Öğr. Üyesi Murat Emirzeoğlu 29. Avrupa Spor Bilimleri Kongresi?nde sözlü bildiri sunumu gerçekleştirdi.
24 Temmuz 2024
10-16 Mayıs Engelliler Haftası?nda, TRT Trabzon Radyosunda Çocukluk Çağı Engelliliklerinde Erken Tanı ve Erken Müdahale? başlıklı röportaj verilmiştir.
24 Temmuz 2024
KALİTE SÜREÇLERİNDE PUKÖ DÖNGÜSÜ konusunda bilgilendirme sunumu gerçekleştirilmiştir.
05 Temmuz 2024
Sözlü bildiride sunulan çalışmalarda yaşamın erken döneminde bebeklerin nörolojik durumunu değerlendirmeyi hedefleyen ölçekler arasındaki ilişki incelenmiştir.
25 Haziran 2024
Eğitimde Kaşif Bebekler Erken Müdahale Programının teorik alt yapısı, araştırma makalesi sonuçları ve uygulama videoları anlatılmıştır.
25 Haziran 2024
Erken çocukluk döneminde gelişimsel teoriler konusunda bilgiler verildikten sonra bu teorilerin pratikte nasıl yorumlanabileceği vaka örnekleri ile anlatılmıştır.
25 Haziran 2024
Dr. Öğr. Üyesi Umut APAYDIN Avrasya Üniversitesi tarafından 12.06.2024 tarihinde düzenlenen, 1. Ulusal Katılımlı Pediatrik Rehabilitasyon Sempozyumu'na katılmıştır.
24 Haziran 2024
Öğr. Gör. Bayram DÜNDAR Avrasya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyonda Kariyer Günlerine Davetli Konuşmacı olarak katılmıştır.
29 Mayıs 2024
Fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümü iç ve dış paydaşlarıyla toplantı gerçekleştirdi.
16 Mayıs 2024
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü bir gezi etkinliği gerçekleştirdi.
13 Mayıs 2024
Doç. Dr. Arzu Erden KTÜ Sporcu Sağlığı ve Egzersiz Fizyolojisi Kulübü tarafından düzenlenen etkinlikte Beden Farkındalığı Atölyesi eğitimini gerçekleştirmiştir.
09 Mayıs 2024