duyurular

14

Kasım

Küme 5 2023 Çağrıları Online Bilgi Günü ve Proje Pazarı Kayıtları Açıldı

KTUTTM

 

Avrupa Komisyonu ve GREENET Projesi tarafından, 15-16 Aralık 2022 tarihinde, Ufuk Avrupa (Horizon Europe) Programı Küme 5: İklim, Enerji Mobilite 2023-2024 Çalışma Programı altında yayımlanacak 2023 çağrı başlıkları hakkında bir Bilgilendirme Günü ve çağrılar için konsorsiyum oluşturma faaliyetlerine destek olacak bir Proje Pazarı etkinliği gerçekleştirilecektir. Etkinliğin daha önce hibrit formda (online & fiziksel) olarak gerçekleştirileceği duyurulmuş olmakla beraber Avrupa Komisyonu tarafından etkinliğin proje pazarı kısmının da sanal ortamda gerçekleştirilmesine yönelik karar alınmış olup tüm etkinlik çevrimiçi olarak gerçekleşecektir.

 

Etkinlik programı ve detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Bilgi Günü

15-16 Aralık günlerinde düzenlenecek Bilgi Günleri'ne online olarak katılacak katılımcılar için kayıt zorunlu olmayıp, etkinlik sayfa üzerinden canlı olarak yayımlanacaktır.

 

Pitching ve Proje Pazarı (Ağ Kurma) Etkinliği 

Etkinlik kapsamında gerçekleşecek pitching (proje sunumu) ve GREENET NCP Projesi tarafından organize edilecek bir brokerage event (proje pazarı) online olarak gerçekleşecektir. “Brokerage event” sayesinde katılımcılar kayıtlı araştırmacılarla 140 dakika boyunca birebir online görüşmeler gerçekleştirme imkanına sahip olacaktır. Her bir görüşme maksimum 20 dakika sürecektir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

“GREENET Brokerage Event for HE Cluster 5 - 2023 calls” etkinliğine kayıt için lütfen tıklayınız

(Kayıtlar 7 Kasım’da başlayacak olup 28 Kasım 14:00 (TSİ)’de sona erecektir)