haberler

DOKKAF'24 Kapsamında Trabzon Büyükşehir Belediyesi'ni Ziyaret Ettik

T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinesinde, Üniversitemiz ev sahipliğinde ve Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi yürütücülüğünde 8-9 Ocak 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Doğu Karadeniz Kariyer Fuarı 2024 (DOKKAF’24) için gerekli çalışmaların yürütülmesi noktasında Trabzon Büyükşehir Belediyesi ziyaret edildi.

Rektör Yrd. Prof. Dr. Halil İbrahim OKUMUŞ, Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Hülya KALAYCIOĞLU ve Müdür Yrd. Öğr. Gör. Ahmet KÜÇÜK, kamu sektörü ile özel sektörden çeşitli kurum ve firmaların bir araya geleceği, öğrenciler ve mezunlara kariyerlerini geliştirme noktasında önemli katkılar sağlayacak olan fuara ilişkin çeşitli bilgilendirmeler yapmak amacıyla Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat ZORLUOĞLU’nu 1 Kasım 2023 tarihinde, makamında ziyaret ederek fuar hakkında istişarede bulundu.

Ziyarette, Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin fuara verebileceği destek konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat ZORLUOĞLU, etkinliğin tüm şehri ilgilendirdiğini, her zaman Üniversitemizin yanında olduklarını ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi olarak her türlü desteği vermeye hazır bulunduklarını ifade etti. 


02 Kasım 2023