haberler

DOKKAF'24 Kapsamında Yazıcılar Firmasını Ziyaret Ettik

T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinesinde, Üniversitemiz ev sahipliğinde ve Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi yürütücülüğünde 8-9 Ocak 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Doğu Karadeniz Kariyer Fuarı 2024 (DOKKAF’24) için gerekli çalışmaların yürütülmesi noktasında Yazıcılar firmasını ziyaret ettik.

Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Hülya KALAYCIOĞLU ve Şube Müdürü Halit BAKIR, kamu sektörü ile özel sektörden çeşitli kurum ve firmaların bir araya geleceği, öğrenciler ve mezunlara kariyerlerini geliştirme noktasında önemli katkılar sağlayacak olan fuara ilişkin çeşitli bilgilendirmeler yapmak amacıyla Yazıcılar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan YAZICI’yı ziyaret ederek fuar hakkında istişarede bulundu.

Ziyarette, Yazıcılar firmasının fuara verebileceği destek konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan YAZICI, etkinliğin tüm şehri ilgilendirdiğini, her zaman Üniversitemizin yanında olduklarını ve Yazıcılar A.Ş. olarak her türlü desteği vermeye hazır bulunduklarını ifade etti.


01 Aralık 2023