duyurular

23

Ocak

MÜHENDİSLİK TASARIMI/BİTİRME PROJESİ DOSYA DÜZELTMELERİ

Bölüm Başkanlığı

Bİtirme Projesii Dosya Düzeltmeleri:

Bitirme projesi dosyasında istenilen düzeltmeler "Bitirme projesi Son Dosya Teslimi" aşamasından önce düzeltilip, danışmana kontrol ettirildikten sonra sisteme yüklenecektir. Mezuniyet durumunda ilişki kesme işlemleri geldiğinde dosyası düzeltilmemiş olanların ilişki kesme işlemleri dosyaları düzeltilinceye kadar engellenecektir.

Mühendislik Tasarımı Dosya Düzeltmeleri

Mühendislik Tasarımı dosya düzeltme işlemleri "Bitirme Projesi İlk Dosya Teslimi" aşamasına kadar düzeltilecek ve dosyalar düzeltilmiş son halleriyle Bitirme Projesi aşamasını da kapsayacak şekilde tamamlanarak yüklenecektir. Düzeltmeleri hemen şimdi yapıp göndermeyiniz.

Bitirme Projesi sunumlarından önce bu dosyalar son defa kontrol edilecek ve hala düzeltme gerektirecek şekilde noksanlıkları bulunan Bitirme Projesi dosyaları sunum ve Sergi programına alınmayacaklardır. Yani düzeltmek için süre verilmeyecektir. Noksan ve düzeltilmesi gereken dosya teslimi yapanlar dersi tekrar etmek zorunda kalacaktır.

Öğrencilerimizin mağdur olmaması için gerekli önem ve hassasiyeti göstermeleri gerekmektedir. Özellikle takım halinde Mühendislik Tasarımı /Bitirme projesi yapanların işi takımdaki bir kişiye bırakmadan sürecin içinde olmaları, ve süreci takip etmeleri gerekir. Sonradan "Arkadaşım düzeltecekti.", "Arkadaşım gönderecekti." gibi mazeretler geçersizdir.

Duyurulur.

Bölüm Başkanlığı

23 Ocak 2022.

--------------------------