ÖĞRENCİ
ARAŞTIRMA
Öğretim üyemizin projelerine DOKA desteği
Öğretim üyemiz Doç. Dr. Ömer Faruk YILMAZ’ın yürütücüsü olduğu "Yalın Üretim Tekniklerini Tek Parça Akışı Sağlamaya Yönelik Uygulama Danışmanlığı" başlıklı proje BEYAZLI GRUP MADENCİLİK İNŞAAT HAFRİYAT TURİZM TİC.LTD.ŞTİ.’de ve "Ambalaj Sanayinde Yalın Üretim Uygulaması" başlıklı proje ÇAĞLAR AMBALAJ SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.’de uygulanmak üzere DOKA İmalat Sanayi Sektörü Yönetim Danışmanlığı Teknik Destek Programı çerçevesinde destek almaya hak kazanmıştır.
Öğretim üyemizi tebrik ederiz.
11 Mayıs 2023
Sustainable charger location and capacity strategies supporting green transformation process at gas stations for solving range anxiety: A real case study
16 Temmuz 2024
2020-2021 eğitim-öğretim yılında aramıza katılan öğrencilerimiz, mezuniyetlerini büyük bir coşkuyla kutladılar.
01 Temmuz 2024
FAZ etkinliği ile Sürdürülebilirlik ve İklim Krizi konularına dikkat çekildi.
20 Mart 2024
KTÜ EMK, "Köy Okulu Yardım Projesi" kapsamında, Köprübaşı Adnan Kahveci Ortaokulu'nu ziyaret etti. Kulüp üyelerimiz hediyelerle sevindirdikleri öğrencilerle eğlenceli vakit geçirdiler.
27 Kasım 2023
Bölümümüz dördüncü sınıf öğrencileri Bitirme Tasarım Projesi dersi kapsamında yaptıkları projelerini poster olarak sundukları etkinlikte yarıştı.
25 Mayıs 2024
Proje ekibinde bulunan öğrencilerimizi, akademik ve sanayi danışmanlarını tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
29 Mart 2024