haberler

Kurum İdari Kurulu Toplantısı (Eğitim İş Kolu) Gerçekleştirildi

4688 sayılı Kamu  Görevlileri Sendikaları Kanunu'nun 22’ nci maddesi ile "Toplu Sözleşme Görüşmelerinin Yapılma Usul ve Esasları İle Kamu Görevlileri Hakem Kurulu, Kamu Personeli Danışma Kurulu ve Kurum İdari Kurullarının Teşkili, Çalışma Usul ve  Esaslarına İlişkin Yönetmelik"in 14 ‘üncü maddesi gereğince 10.11.2023 Cuma günü saat 14:00’te, Üniversitemiz Senato Salonunda Kurum İdari Kurul toplantısı gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Genel Sekreter V. Prof. Dr. Bünyamin ER’in başkanlığını yaptığı toplantıya,  Genel Sekreter Yardımcısı Ufuk ÖZTÜRK, Personel Daire Başkanı Göksel SALİH, Hukuk Müşaviri Çetinkaya GÜMRÜKÇÜOĞLU, Strateji Geliştirme Daire Başkanı İsmail ÇOM, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Yasin ÖZTEL, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı İsmail KÜÇÜK,  Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Ömer SALİMOĞLU, Hastane Başmüdürü İbrahim KÜÇÜK, Personel Daire Başkanlığı Şef Esra GÜMRÜKÇÜOĞLU ile Türk Eğitim-Sen 2 Nolu Trabzon Şubesi Başkanı Öğr.Gör. Metin İSKENDEROĞLU, Şube Başkan Yardımcıları Şenol BAYRAM, Mehmet ÖZTÜRK, Fatih GÖKGÖZ katılım sağladılar.

Yapılan toplantıda Üniversitemiz personellerinin kurumsal aidiyet, sosyal, özlük ve mali haklarına ilişkin beklentileri ve kurumun mevcut imkânlar ölçüsündeki çözüm önerileri görüşüldü. Toplantı sonunda Üniversitemiz Genel Sekreter V.  Prof. Dr. Bünyamin ER, katılımcılara teşekkür ederek alınan tavsiye kararlar, yapılan ve yapılacak süreç iyileştirmelerinin Üniversitemize hayırlı olması temennisinde bulundu.


13 Kasım 2023