kurul üyeleri

Görevi Adı Soyadı Birimi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Başkan PROF. DR. EROL ERDURAN TIP FAKÜLTESİ 04.04.2023 04.04.2025
Üye PROF. DR. YILMAZ BÜLBÜL TIP FAKÜLTESİ 04.04.2023 04.04.2025
Üye PROF. DR. UFUK ÖZGEN ECZACILIK FAKÜLTESİ 04.04.2023 04.04.2025
Üye PROF. DR. MERİH KUTLU TIP FAKÜLTESİ 04.04.2023 04.04.2025
Üye PROF. DR. FERİDE SENA SEZEN ECZACILIK FAKÜLTESİ 04.04.2023 04.04.2025
Üye PROF. DR. ÖZGÜL BAYGIN DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 04.04.2023 04.04.2025
Üye PROF. DR. NESLİHAN SARUHAN GÜLER SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ 04.04.2023 04.04.2025
Üye PROF. DR. SAADETTİN KAYIPMAZ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 18.09.2023 18.09.2025