hakkımızda

Yönetim

Öğr.Gör.Yakup HEYAL

Misyonumuz

Tüm misafirlerimizin hijyenik, huzurlu ve  konforlu bir ortamda  konaklama, beslenme, dinlenme gibi sosyal ihtiyaç ve beklentilerini çağımızın getirdiği yeniliklere uyum sağlayarak karşılamaktır.

Vizyonumuz

Kaliteli, misafir memnuniyetini sağlayan, teknolojinin bütün imkânlarından yararlanabilen ve yeni fikirlere açık; Kamu Sosyal Tesis İşletmeciliğinde örnek model alınan öncü bir işletme haline gelmek.

Hakkımızda

Sosyal Tesisler İşletme Müdürlüğü, 13/12/2002 tarihinde yürürlüğe giren  “Turizm Eğitim Ve Uygulama Merkezi İşletme Yönergesi’’ ile  çalışmalarına başlamış olup; Karadeniz Teknik Üniversitesi Kanuni Kampüsü içerisindeki otel, kafeterya ve kantinleri ile KTÜ Sahil Tesislerindeki otel, restoran ve kafeterya birimleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

İşletmemiz; üniversitemiz mensupları, diğer üniversitelerden gelen yerli ve yabancı konuklar, öğrenci ve yakınları, kamu kuruluşları ve özel sektör temsilcileri ile şehrimizde düzenlenen bilimsel, kültürel ve sosyal etkinliklere katılımcı olarak davet edilenlerin yemek, konaklama, kafeterya, sosyal ve kültürel hizmetleri sağlıklı bir şekilde uygun fiyatlarla karşılayabilmektedir.

Misafirlerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılarken doğruluk, dürüstlük, objektiflik ilkesini uygulamaktayız. İşimizden verimli sonuç alınmasında ekip çalışmasının önemli olduğunu düşünerek, ekip çalışmasını esas almaktadır.

Personelin görev dağılımında eşit davranıp,  personelimizin temel ve etik değerlere bağlı hizmet anlayışıyla misafirlerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktayız.

İnsan odaklı hizmet vererek, insan ilişkilerini en üst düzeyde tutup, insanların mutlu, huzurlu kendi evleri gibi rahat bir yuva ortamında bulunmalarını sağlamaktadır.

İşletmemiz ham maddeden başlayarak sunuma kadar geçen süreçte hijyen kurallarına uyarak sağlıklı, güvenilir ve farklı damak tatlarına uygun ürünleri misafirlerimize sunmaktadır.

Bağlı Tesisler

İç Kontrol