HAKKIMIZDA
KTÜ TTM Tarafından Kanuni Anadolu Lisesi Öğrencilerine Girişimcilik Eğitimi Gerçekleştirildi
KTÜ Teknoloji Transferi Uygulama ve Araştırma Merkezi, Şirketleşme ve Girişimcilik Modülü Koordinatörü Eren YILMAZ ve Şirketleşme ve Girişimcilik Modülü Proje Uzmanı Güler Tuğba GÜLTEKİN tarafından Kanuni Anadolu Lisesi öğrencilerine girişimcilik eğitimi verilmiş ve kanvas iş modeli uygulaması gerçekleştirilmiştir. Eğitimde “Girişimcilik ve Girişimcilik Yol Haritası”, “İş Fİkri Doğrulama” ve “ İş Modeli” eğitimleri verilmiştir. Eğitimler kapsamında öğrencilere girişimcilik, iş fikirlerini doğrulama süreçleri ve iş fikirlerine yönelik iş modeli oluşturulması hakkında bilgiler verilmiştir.
27 Kasım 2023
2024 Haziran Ayı Bülteni
01 Temmuz 2024
TÜBİTAK BİDEB 2218, 2219, 2224 Programları Bilgilendirme Etkinliği
26 Haziran 2024