Hekimlerden Birimimize Ziyaret
Üniversitemiz Tıp Fakültesi mezunlarından kalp ve damar cerrahisi alanında kamu hizmetini sürdürmekte olan Prof. Dr. Sefer USTA ve beraberindeki hekimler tarafından Merkezimize ziyaret gerçekleştirilmiştir. Ziyaret kapsamında; kamu-üniversite-sanayi işbirliğinin güçlendirilmesi, belirli tıbbi-medikal cihaz ve ekipmanlarının araştırma ve uygulama merkezlerinde geliştirilmesi, ürün ve hizmet tedariği süreçlerinin proje tabanlı bir sistematiğe dönüştürülmesi, mevcut altyapımızın güçlendirilmesi ve piyasa isterlerine göre şekillendirilmesi ve benzeri konularda detaylı bilgi transferi gerçekleştirilmiştir. Ziyarete katılım sağlayan tüm hekimlerimize teşekkür ederiz.
22 Ağustos 2023
Ankara'da Gerçekleştirilen "Trabzon Tanıtım Günleri" ne Katılım Sağladık
30 Nisan 2024
Expomed Eurasia 2024: Sağlık, Medikal ve Tıbbi Cihaz Fuarı
30 Nisan 2024