KTÜ Workshop Etkinliği (BIO-NRGSTORE WORKSHOP-II) Kapsamında Birimimize Ziyaret
Üniversitemiz Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü akademisyenlerinden Prof. Dr. Ali TEMİZ tarafından yürütücülüğü yapılan uluslararsı proje kapsamında KTU BIO-NRGSTORE WORKSHOP-II etkinliği 13-16.06.2023 tarihleri arasında üniversitemizde gerçekleştirmiştir. Etkinliğin teknik ziyaret bölümünde Merkezimiz ziyaret kapsamına alınmış ve 15.06.2023 tarihinde Merkezimiz; Avusturya, İtalya ve İsveç ‘ten katılım sağlayan araştırmacılar tarafından ziyaret edilmiştir. Ziyaret kapsamında; Merkezimizde yürütülen faaliyetler, yapılan çalışmalar ve yeteneklerimiz hakkında detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Proje kapsamında emek veren ve katılım sağlayan tüm akademisyen ve araştırmacılara teşekkür ederiz.
16 Haziran 2023
Ankara'da Gerçekleştirilen "Trabzon Tanıtım Günleri" ne Katılım Sağladık
30 Nisan 2024
Expomed Eurasia 2024: Sağlık, Medikal ve Tıbbi Cihaz Fuarı
30 Nisan 2024