Merkezimize Ziyaret
YÖK Başkan Vekili Sayın Prof. Dr. Halim Haldun GÖKTAŞ ve Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI beraberlerindeki heyet ile Merkezimize bir ziyarette bulunmuşlardır. Merkezimizin altyapı imkanlarının tanınması, yürütülen projeler, yapılan faaliyetler ve ISO 13485: Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları ve süreçleri hakkında detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli Hocalarımıza ziyaretlerinden ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
05 Aralık 2022
Ankara'da Gerçekleştirilen "Trabzon Tanıtım Günleri" ne Katılım Sağladık
30 Nisan 2024
Expomed Eurasia 2024: Sağlık, Medikal ve Tıbbi Cihaz Fuarı
30 Nisan 2024