Müdür Yardımcımız Doç. Dr. Recep GÜMRÜK ün Profesör Unvanı Kutluyoruz
Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi ve Merkezimiz Müdür Yardımcısı görevini sürdürmekte olan Doç. Dr. Recep Gümrük Hocamız Profesör unvanı almıştır. Değerli akademisyenimizi tebrik eder, bundan sonraki hayatında ve çalışmalarında başarılar dileriz.
19 Aralık 2022
Ankara'da Gerçekleştirilen "Trabzon Tanıtım Günleri" ne Katılım Sağladık
30 Nisan 2024
Expomed Eurasia 2024: Sağlık, Medikal ve Tıbbi Cihaz Fuarı
30 Nisan 2024