TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan MANDAL dan Birimimize Ziyaret
TEKNOFEST KARADENİZ; Teknoloji ve İnovasyon Festivali kapsamında Trabzon’da düzenlenen Biyoteknoloji İnovasyon Yarışması temasıyla Birimimiz tarafından gerçekleştirilen inovatif ve özgün projelerle ile üretimlerin yerinde görülmesi için tarafımıza bir ziyaret yapılmıştır. Bu kapsamda tanınırlığımızın ve ileri mühendislik teknolojilerimizin paylaşımı sağlanmıştır. TÜBİTAK Başkanımız ve Rektörümüz başta olmak üzere tüm ziyaretçilere teşekkür ederiz.
10 Ağustos 2022
Ankara'da Gerçekleştirilen "Trabzon Tanıtım Günleri" ne Katılım Sağladık
30 Nisan 2024
Expomed Eurasia 2024: Sağlık, Medikal ve Tıbbi Cihaz Fuarı
30 Nisan 2024