Üniversitemiz Tıp Fakültesi Akademisyenlerinden Merkezimize Ziyaret
Üniversitemiz Tıp Fakültesi akademisyenlerinden Prof. Dr. Hasan DİNÇ tarafından merkezimize bir ziyaret gerçekleştirmiştir. Ziyaret kapsamında; dahili tıp bilimleri ve radyoloji alanlarında beklenen çalışmalar ve teknolojik gelişmeler konuları görüşülmüş olup Merkezimiz tarafından yürütülen faaliyetler ve verilebilecek destekler hakkında genel bir bilgilendirme yapılmıştır. Değerli akademisyenimize ziyareti ve katkılarından dolayı teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dileriz.
19 Aralık 2022
Ankara'da Gerçekleştirilen "Trabzon Tanıtım Günleri" ne Katılım Sağladık
30 Nisan 2024
Expomed Eurasia 2024: Sağlık, Medikal ve Tıbbi Cihaz Fuarı
30 Nisan 2024