Yazılım Mühendisliğinden Birimimize Ziyaret
Üniversitemiz Yazılım Mühendisliği Bölümü akademisyenleri Dr. Öğr. Üyesi Çağatay Murat YILMAZ, Dr. Öğr. Üyesi Hülya DOĞAN ve Dr. Öğr. Üyesi Elif Baykal KABLAN tarafından tanıtım, bilgilendirme, ortak iş birlikleri, öğrenci staj ve çalışma imkanları konularında istişare toplantısı gerçekleştirilmiştir. Değerli Hocalarımıza katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
28 Mart 2022
Ankara'da Gerçekleştirilen "Trabzon Tanıtım Günleri" ne Katılım Sağladık
30 Nisan 2024
Expomed Eurasia 2024: Sağlık, Medikal ve Tıbbi Cihaz Fuarı
30 Nisan 2024