katıldığımız etkinlikler

2013-2014 Faaliyetler

2015-2016 Faaliyetler

2017-2018 Faaliyetler

18-21 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenen 6. Maden Makineleri ve Teknolojileri Kongresi'ne bölümümüz öğretim elemanlarından Arş. Gör. Serdar YAŞAR ve Arş. Gör. Serkan KAYA birer adet sözlü sunum ile katılmışlardır. 

 

 

1-2 Aralık 2017 tarihleri arasında Ankara'da düzenlenen 9. Uluslararası Delme & Patlatma Sempozyumuna Bölümümüz 4 adet sözlü bildiri ile katılmıştır. Sempozyumda Yrd. Doç. Dr. Ferdi CİHANGİR ve Arş. Gör. Serdar YAŞAR birer adet sözlü sunum yaparken, Arş. Gör. Gökhan KÜLEKÇİ 2 adet sözlü sunum ile sempozyuma katılım sağlamıştır.

- - - - -

26-29 Haziran 2018 tarihleri arasında Norveç'in Trondheim şehrinde düzenlenen The Third International Conference on Rock Dynamics (Rock-Dyn-3) etkinliğine bölümümüz akademik personeli Arş. Gör. Dr. Serdar YAŞAR bir adet sözlü bildiri ile katılmıştır.

  

MADEN TÜRKİYE 2018 FUARINDA KTÜ FIRTINASI ESTİ !

KTÜ Maden Mühendisliği Bölümü, KTÜ Maden Derneği ve Maden Öğrenci Kulübü olarak, 13-16 Aralık 2018 tarihlerinde İstanbul'da Tüyap Fuar Merkezinde gerçekleştirilen Uluslararası Maden Türkiye 2018 Fuarı'nda stantları ile yer aldık. Yoğun ilgi gören stantları madencilik sektöründen firma yetkilileri, öğrenciler,  mezunlar ve maden mühendisleri ziyaret ettiler. Fuara Karadeniz Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (KTÜ-TTO) adına Müdür Yardımcısı Dr. Onur Tolga Okan da katıldı. Dr. Onur Tolga Okan "AR-GE: Cevheri Altına Dönüştüren Güç" adıyla katılımcılara bir seminer verdi. Firma stantları ziyaret edilerek görüşmeler gerçekleştirildi. Bölümümüz adına öğretim üyemiz Doç. Dr. Ersin Yazıcı, KTÜ-TTO adına Dr. Okan'a hediyesini takdim etti

.