YBSK hakkımızda

Karadeniz Teknik Üniversitesinin bünyesinde yer alan Yönetim Bilişim Sistemleri Kulübü 2019 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana 'bir adım daha ileriye' sloganıyla her geçen gün "ybs ailesinin" büyüyüp gelişmesini sağlamıştır.Kulübün gelişiminde rol sahibi olan kişiler değişse de bu devamlılığı nesiller boyu sürdürmek esas amaçlarımızdan biridir.
Kulüp yönetiminde yer alan ve yer alacak isimler çalışmalarının devamlılığını bu yolda yürütmektedir.

Yönetim Bilişim Sistemleri Kulübü, ilk gününden beri birçok etkinlik içerisinde bulunmuş, onları geliştirmiş ve yenilerine zemin hazırlamış bir öğrenci kulübüdür.

Yönetim Bilişim Sistemleri Kulübü, çeşitli bölümlerden ve fakültelerden gelen öğrencilerin bir araya geldiği aktif bir kulüptür. Amacımız üyelerimizin akademik, sosyal ve bireysel gelişimlerine katkı sağlamaktır. 
Yönetim Bilişim Sistemleri Kulübü, alanında uzman kişilerle öğrencileri buluştururken onların tecrübelerinden faydalanmalarını sağlar ve mesleki seçimlerinde de yol haritası olmaktadır.

Yönetim Bilişim Sistemleri Kulübü, birçok kişinin ilgisine hitap eden geniş bir etkinlik yelpazesine sahiptir. Sosyal sorumluluk projeleri, spor turnuvaları, etkileşimli konferanslar-seminerler, geleneksel mevsimlik geziler gerçekleştirdiğimiz etkinliklerin temel yapı taşlarındandır. 

Yönetim Bilişim Sistemleri Kulübü, kurulduğu ilk günden beri misyon ve vizyonundan vazgeçmeden her yıl yeni yönetimiyle yeni deneyimler elde etmeye devam eder.

Sizleri de Yönetim Bilişim Sistemleri Kulübü ailesine dahil olmaya davet ediyoruz.