kurul üyeleri

Görevi Adı Soyadı Birimi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Başkan PROF. DR. TUNCAY BAYRAM FEN FAKÜLTESİ 04.04.2023 04.04.2025
Başkan Yardımcısı PROF. DR. ZEHRA ŞAHİN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 07.06.2023 07.06.2026
Üye PROF. DR. SALİM KAHVECİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 04.04.2023 04.04.2025
Üye PROF. DR. MUALLA YALÇINKAYA MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 04.04.2023 04.04.2025
Üye PROF. DR. ÖMER KARA ORMAN FAKÜLTESİ 04.04.2023 04.04.2025
Üye PROF. DR. MUHAMMET BORAN SÜRMENE DENİZ BİLİMLERİ FAKÜLTESİ 04.04.2023 04.04.2025
Üye PROF. DR. TALAT ŞÜKRÜ ÖZŞAHİN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 04.04.2023 04.04.2025
Üye PROF. DR. ZEHRA ŞAHİN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 04.04.2023 04.04.2025