EE online - öğrenci

LİSANS ÇEVRİMİÇİ ÖĞRENCİ İŞLEMLERİ

Lisansüstü Çevrimiçi İşlemler için tıklayınız.

Uzaktan Eğitimde sorun yaşıyorsanız bildiriniz

Coronavirüs salgını nedeniyle yoğunlaşan dijital dönüşüm, normalleşme başladıktan sonra da bir çok kalıcı etkisiyle devam edecektir. Bu dijital çarka uyum sağlayanlar normal hayatlarını ve işlerini sürdürebilecek, uyum sağlayamayanlar ise zorluklarla yüzleşmek zorunda kalcaktır. KTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü olarak üniversitemizin sağladığı olanaklara ek uygulamalar da yaparak bu dijital dönüşümün gerisinde kalmama çabası içerisindeyiz.

Dolayısıyla, yaşanan bu süreçte bölümümüzden uzak kalan öğrencilerimizin bölümle ilgili resmi işlemlerini uzaktan yapabilmelerini sağlamak ve bölümle olan iletişimlerini kolaylaştırmak amacıyla bu web sayfasını hazırlamış bulunuyoruz. Öğrencilerimiz ilgili başlığı tıklayarak işlem arayüzüne geçebilirler. Faydalı olmasını diliyoruz.

Doldurulup, burada bağlantısı verilen arayüzlerden yüklenmesi gereken formlar Bölüm Formları sayfasındadır. Ders ekleme-çıkarma ve etik formu gibi bazı formların indirilerek, doldurulup imzalanması ve sonra da buradaki arayüzlerden yüklenmesi gerekmektedir.

NOT: Burada çevrimiçi işlem yapanlar girilen bilgilerin bölüm başkanlığımızca Kişisel Verilerin Korunması ile ilgili yasa çerçevesinde kullanılmasını kabul etmiş olurlar.

LİSANS

 

Öğrencilere Duyurular

Bölüm Başkanına Yazın