sağlık yönetimi kulübü

Hakkında

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Yönetimi Kulübü

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Yönetimi Kulübü 2019 yılında faaliyet hayatına başlamıştır. Kulüp, Karadeniz Teknik Üniversitesi Öğrenci Kulüpleri Yönergesi’ne uygun olarak faaliyetlerini sürdürmekte olup akademik danışmanlığı Arş. Gör. Şafak KIRAN tarafından yürütülmektedir. Kulübün 2021-2022 Yılı Yönetim Kurulu şu şekildedir:

Yönetim Kurulu Başkanı
Ece MIZRAK

Başkan Yardımcısı
Hilal SATILMIŞ

Denetim Sorumlusu
Hatice AYDIN

Yazı İşleri Sorumlusu
Özge ARSLAN

Organizasyon Sorumlusu
Beyzanur YEREBASMAZ

Sosyal Medya Sorumlusu
Demir Mert FAYDALI

Etkinlikler

2021-2022 Yılı Güz Dönemi Etkinlikleri

 

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Yönetimi Kulübü 2021-2022 Yılı Güz Dönemi içerisinde 15 Kasım 2021 tarihinde Prof. Dr. Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Özel Hastanelerde Kalite ve Akreditasyon” konulu konferans kapsamında bilgi ve tecrübelerini Sağlık Yönetimi Bölümü öğrencilerine aktarmak üzere Trabzon Medical Park Karadeniz Hastanesi Kalite Müdürü Sayın Şenay AKŞAN’ı ağırlamıştır.

 

17 Aralık 2021 tarihinde ise 18 Aralık Sağlık İdarecileri Gününe özel “Sağlık Yönetiminde Güncel Konular 2” paneli kapsamında Prof. Dr. Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi’nde Atılım Üniversitesi’nden Sayın Prof. Dr. Dilaver TENGİLİMOĞLU’nu “Sağlık Hizmetlerinde Çağdaş Pazarlama Uygulamaları”, Başkent Üniversitesi’nden Sayın Prof. Dr. Şahin KAVUNCUBAŞI’nı “Sağlık Yöneticilerinin Temel Yetkinlikleri”, Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden Sayın Prof. Dr. Kemal TURHAN’ı “Sağlıkta Yapay Zekâ Uygulamaları” ve Ordu Üniversitesi’nden Sayın Prof. Dr. Sedat BOSTAN’ı “Sağlık Yönetiminde Gelecek Beklentileri” konulu konuşmalarını yapmak ve bilgi ve tecrübelerini aktarmak üzere ağırlamıştır.