robotik programlama eğitici eğitimi sertifika programı

Program Hakkında

Karadeniz Teknik Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde Robotik Programlama Eğitici Eğitimi Sertifika Programları düzenlenmektedir.

Başvuru Bilgileri

Sertifika Programına Kimler Katılabilir?

Robotik Programlama Eğitici Eğitimi sertifika programına Öğretmen adayları, devlet veya özel eğitim kurumlarında görev yapan ve kariyerlerini geliştirmek isteyen her branştan öğretmenler, lisans öğrencileri, robotik konusuna ilgi duyan ve kendisini geliştirmek isteyen tüm bireyler katılabilir.


Katılımcıların Hangi Ön Bilgilere Sahip Olmaları Gerekmektedir.

Katılımcıların temel düzeyde bilgisayar kullanabilme bilgi ve becerilerine sahip olması gerekmektedir.


Sertifika Program Ücreti Ne Kadardır?

Sertifika Programı Ücreti 500 TL dir.

Ücret KTU UZEM T.C. ZIRAAT BANKASI, Üniversite Şubesi ( IBAN: TR83 0001 0012 2511 8251 4450 10, Hesap No: 11825144-5010, ÖNEMLİ NOT: Ücret yatırılırken açıklama kısmına 'UZEMEĞİTİCİEĞİTİMİ' açıklaması yazılmalıdır.) hesabına yatırılmalıdır. Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyenler Döner Sermaye İşletme Müdürlüğüne şahsen gidip Kredi kartı ile ödeme yapabilirler.

Katılımcılar kurs ücretinin yansıra Ardunio başlangıç seti satın alacaklardır. Setin fiyatı 200-250 TL arasında olup, toplu alım gerçekleştirilecektir. Satın alınan setler katılımcılarda kalacaktır.


Katılım İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Dekont, Eğitim Katılım ve Kayıt Formu Kimlik Fotokopisi


Eğitim Sonunda Sertifika Verilecek mi?

Eğitim sonunda yapılacak olan sınavdan başarılı olanlara Başarı sertifikası, Başarılı olamayanlara ise katılım sertifikası verilecektir.

Eğitimlere katılmak için ön kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Ön kayıt formuna ulaşmak için tıklayınız.

Kesin Kayıt Formuna ulaşmak için tıklayınız.

İletişim

İletişim

Telefon : 0462 377 1810